Pakyün Ekolojik halı ve perde yıkama

Bursa Halı Yıkama Pakyün Ekolojik Halı Yıkama, Shaggy Yıkama, El Halısı Yıkama


Bursa halı yıkama sektöründe öncü olan firmamız "Pakyün Grup" halı yıkamacılık; hizmetlerimiz arasında sizlere sunduğumuz çok çeşitli yıkama programımızla tüm müşterilerimizi memnun etmeyi hedefliyoruz. Peki Bursa halı yıkama sektöründe Bursalıların beklentileri nelerdir? Nasıl halı yıkandığı, kimler tarafından yıkandığı hep merak konusudur.Bizler Pakyün Ekolojik Halı Yıkama olarak bu makalemizde halılarınızı nasıl yıkadığımızı yazdık. Dikkatli okursanız tüm makalemiz içerisinde resimli anlatımlarla sizlere tesisimizi yaşatacağız. Bursa halı yıkama sektöründe ne kadar iyi olduğumuzu siz izleyerek karar verin...

Bursa Halı Yıkamacı Pakyün Grup halılarınızı hangi işlemlere tabi tutar?


  1. Öncelikle Bursa'nın her köşesinden Mudanya,Gürsu,Osmangazi,Yıldırım,Nilüfer,Kestel ilçelerinin tamamından mahalle mahalle her sokakta servislerimiz ücretsiz bir şekilde halılarınızı kapınızdan almaktadır. Bursa halı yıkama ücretsiz servis 
  2. Ücretsiz servisimiz ile teslim alınan halılarınız hızlı bir şekilde birkaç saat içerisinde Bursa halı yıkama fabrikamıza getirilmektedir. Fabrikamıza getirilen halılarınız cinslerine göre ayrılmakta ve sınıflandırılmaktadır. Bunu yapmamızın sebebi halılarınızı türüne göre uygun yıkama işlemi gerçekleştirmek içindir. Türlerine göre ayrılan halılar hiç vakit kaybetmeden aynı gün içerisinde yıkamaya alınır. Bursa halı yıkama işlemleri  
  3. Yıkama işleminde halılarınız özenle yıkama makinelerimize yerleştirilir. Halı yıkama makinesine yerleştirilen halılarınız makine tarafından bolca köpürtülerek fırçalanmaya başlanır. Fırçalarımız kesinlikle halılara zarar vermemektedir. Aksine evde kullanılan fırçalardan daha profesyonel ve daha yumuşaktır. Aşağıdaki videomuzda nasıl yıkadığımızı görebilirsiniz.
     
  4. Yıkama işlemi bittikten sonra halılarınız sıkma makinesine alınır sıkma işlemini makinede tamamladıktan sonra halılarınız askıya alınır ve en son kalan %6'lık nemin kuruması beklenir.

 Bursa halı yıkama işleminiz tamamlandıktan sonra aynı gün içerisinde halılarınız servisimize yüklenir ve size getirilmeden önce halı teslimi için randevu alınır. Randevuyu dilerseniz aynı gün içerisinde verebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz tarafından halılarınız makbuz karşılığında teslim edilir.
Not: Halılarınız Bursa halı yıkama tarafından kesinlikle koruma altındadır. İlk gün ki şıklığına kavuşan halılarınız güvenle teslim edilir.

En Kaliteli Bursa Halı Yıkama Merkezine Nasıl Ulaşırım Diyorsanız

Bize en hızlı ulaşma şekliniz telefon numaralarımızı aramanızdır. Bir telefonla hızlı sipariş bırakıp aynı gün içerisinde halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Telefon No : 0224 441 4145  -  0544 301 5355


 
Это важно!

Yorumlar 0