Pakyün Gürsu Halı Yıkama servisi

Bursa Gürsu İlçesi Halı Yıkamacılık Hizmetlerinde Pakyün Grup İmzası

Gürsu halı yıkama bölgenin en saygın halı yıkama firmalarından birisidir. Firmamızda son teknoloji halı yıkama makinaları bulunmaktadır.
Halılarınızı önce yıkama sonra sıkma işleminde en iyi şartlarda yıkıyoruz. Profesyonel ekibimiz sayesinde halılarınız ilk gün ki şıklığına kavuşacak!!
Eskiden büyüklerimiz halılarını kapıya atar tuvaletten hortum çekerek halı yıkamaya çalışırlardı. Oldukça zahmetli olan bu işlem bi o kadar da hijyenik değildi. Teknoloji çağında bugün artık Profesyonel halı yıkama ekipleri var gürsu halı yıkama olarak bizde bu profesyonelliğin içerisindeyiz bundan sonra da akla gelen ilk şey halı yıkamacılar halılarımızı nasıl yıkıyor?
Şuanda sektörde "fasoncu" diye tabir ettiğimiz birçok firma vergisiz kayıtsız işlem yapmakta bu sebepten dolayı halınızın başına birşey geldiğinde hiçbir hak iddia edememektesiniz.
Bursa gürsu halı yıkamaBizler Pakyün Grup olarak gürsu halı yıkama işinde kendimizi kanıtladık ve gerekeni yaptık tüm Bursa'nın en sevilen halı yıkamacısı olduk.
Pakyün Grup olarak birçok web sitemiz bulunmaktadır. Aşağıda ki web siteler hariç TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ!

www.yunuselihaliyikama.com
www.niluferstorperdeyikama.com
www.osmangazistorperdeyikama.com
www.yildirimstorperdeyikama.com
www.balathaliyikama.com
www.bursahaliyikama.com.tr

Gürsu halı yıkama kullanılan deterjanların önemi

Halılarınızı yıkarken kesinlikle ağır kimyasallar içeren deterjanlar kullanmıyoruz. Sağlığınız bizim için en önemlisi
Kullandığımız antibakteriyel yumuşak uçlu fırçalar halılarınıza zarar vermeden tüm bakterilerden arındırır. Halı renklerine kesinlikle zarar verilmez soldurma yapılmaz. Fırça kalıntıları halınızda kalmaz. Halılarınızda tüylenme olmamaktadır..
Makine içerisinden çıkartıldıktan sonra geçmeyen inatçı kirler varsa özel deterjanla lokal temizlik yapıyoruz ve geçmeyen inatçı lekeleri çıkarttıktan sonra halılarınızı paketleyip evinize geri getiriyoruz.
Gürsu halı yıkama Telefon Numaralarımız:
0224 441 41 45

0544 301 53 55
Это важно!

Yorumlar 0