Pakyün Mudanya Halı Yıkama Servisi

Bursa Mudanya Halı Yıkama Hizmetini Nerede Nasıl Yaptırabilirim?


Bu sorunuzun cevabı çok basit en iyi halı yıkamacı kim ise mudanyalılar halılarını orada yıkatmalıdır.
En iyi halı yıkamacıyı nerden anlarız, nerden bulabiliriz diyorsanız daha fazla aramanıza gerek yok çünkü doğru adrestesiniz. Bursa mudanya halı yıkama denilince ilk akla Pakyün Grup halı yıkamacılık gelir. Bunun başlıca sebeplerinden birisi her daim müşteri memnuniyeti esasıdır.
Müşterilerimizin görüş ve önerilerini çok önemsiyoruz ve daha fazla gelişmek için her gün çabalıyoruz. Bugün Bursa da en iyi firmalar arasında olmamızın bir sebebi de budur.

Mudanya'nın her ilçesinde hizmet veren firmamız ücretsiz servis hizmetine de devam etmektedir.

Evlerinizde en çok kir tutan eşyalardan birincisi halılardır. Halıların temizliği hijyen açısından çok çok önemlidir. Çünkü en çok bakteri bulunabilen ayaklarımız halı ile temas etmektedir. Daha yürümeyi öğrenememiş çocuklar için kirli halılar bir kabustur. Halılardan sonra gelen de stor perdelerdir. stor perde yıkama işinde de Bursa tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Halı Yıkama Fiyatları Neye Göre Belirlenir ve Nasıl Hesaplanır?

Halılarınızı yıkatırken en önemli olan halı yıkamacının kalitesi ve halınızın nasıl yıkandığıdır. Çok ucuz yıkama yapan merdiven altı firmalar halılarınızı ya lekeli geri getiriyor yada yıpratıyorlar 5-10 tl ucuza yıkatacağım derken yüzlerce liralık halılarınız telef oluyor kullanılamaz hale geliyor.
En kaliteyi en ucuza getiren firmamız. Değerli Bursalılara halıları m2 5 TL den yıkıyor. Hiçbir ilçede fiyat farkı almaksızın yıkama yapmaktayız. Halı yıkama ücretinden başka hiçbir ücret almamaktayız(servis,montaj vb.) Örneğin bir adet halım var kaç paraya yıkarsınız diye düşünüyorsanız küçük bir örnek verelim halınızın genişliği 2 metre uzunluğu ise 3 metre
3x2= 6 M2 halınız 6 metre kare yapmakta yıkama fiyatımız 5 tl olduğuna göre
5x6= 30 TL ye mukabil ediyor.
Siz hiç uğraşmayın biz hallederiz...

En iyi Mudanya Halı Yıkamacıya Nasıl Ulaşabilirim?

Şuan bu sitede olduğunuza göre çoktan ulaşmışsınız demektir hiç vakit kaybetmeden aşağıda telefon numaralarımızdan bizi arayın. Gelip halılarınızı alalım.
Bursa Mudanya Halı Yıkama Telefon Numalarımız:

Telefon No : 0224 441 4145  -  0544 301 5355
Это важно!

Yorumlar 0