Pakyün Bursa Nilüfer Halı Yıkama hizmeti

Bursa Nilüfer Halı Yıkama Firması En İyi Halı Yıkamacılar

Bursa Nilüfer Halı Yıkamacılar olarak en iyi yaptığımız iş olan Halı yıkamacılığı yapıyoruz sektörde en önde olan firmamız nilüfer ilçemizde en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bunun en önemli belirtisi ise bize halılarını yıkatan nilüferlilerin bizlere yaptığı geri dönüştür. Bu geri dönüş nasıl oluyor?
Nilüferliler halılarını bir kez Pakyün Grup'a yıkattığında buzdolabı magnetlerimizden veriyoruz. Bunun sebebi müşterilerimizin yıkamadan memnun kaldıklarında tekrar bize geri dönüş yapabilmeleridir. Geri dönüş yapan müşterilerimizden bizler hakkımızda ki görüşlerini alıyoruz ve halı yıkamanın inceliklerini yaşatıyoruz.

Bursahaliyikama.com.tr olarakta hizmet vermekteyiz.

Sadece Halı Yıkama Hizmeti mi Veriyoruz?

Tabiki de hayır. Bursa nilüfer halı yıkama olarak nilüferde

Nilüfer Stor Perde Yıkama
Zebra perde yıkama
Tül perde yıkama
Makine halısı yıkama ve diğer tüm halıları yıkama işlerini yapmaktayız.

Bursa nilüfer halı yıkama 

Fason Halı Yıkamacımıyız ?

Bursa'da bulunan birçok firma fason iş yapmaktadır yıkama işini başka firmalarla anlaşmaktadır. ve kendi fabrikaları bile yoktur. Bu tür firmalar kolay var olup kolay kaybolmaktadır bu demek oluyor ki halılarınız böyle firmaların elinde pekte güvende değildir. Biz pakyün halı yıkama olarak kendi fabrikamız yıldırım bölgesinde kurulu olup Bursa nilüfer halı yıkamacılığı yapmaktayız Bursa'nın her ilçesine servisimiz bulunmaktadır ve ÜCRETSİZDİR.

Halılarımı Teslim Ederken Nasıl Güvenmeliyim?

Pakyün halı yıkama olarak bizler resmi olarak kayıtlı halı yıkamacılık yapmaktayız. Halılarınızı teslim alırken fatura değerinde olan makbuz kesilmekte makbuzun üzerinde fiyatlandırma yapılmaktadır. Tüm iletişim adreslerimiz makbuzun üzerinde bulunmaktadır. Tekrar halı tesliminde yine makbuz karşılığında halılarınızı sizlere teslim etmekteyiz.
Bunun yanı sıra firmamız Türkiye Halı Yıkama Kulübüne üyedir. (Üye Numaramız: 7926)
Pakyün Halı Yıkama olarak ERA111 tarafından Kalite Teşekkür Belgesine layık bulunmaktayız.

Bursa nilüfer halı yıkama firmamıza ulaşmak için : 0224 441 41 45  -  0544 301 5355 nolu telefonlardan veya aşağıda magnetten numaralarla bize ulaşabilirsiniz.

 
Это важно!

Yorumlar 0